Neden Oyun Ekipmanları?

Neden Oyun Ekipmanları?

İki kafadarın (Mustafa Gemici ve Sabri Demir) ihtiyaçları olan oyun ekipmanlarını ve aksesuarları "Thrustmaster T500 F1 integral direksiyon ve istedikleri yarış koltuğunu" Türkiye’de bulamaması ile başlayan maceranın sonu Ortombo Teknoloji Ltd. firmasını doğurmuştur.

Ortombo bugün, Türkiye’de ciddi bir oyuncu potansiyeli olduğunun farkında olan ve bu oyuncuların dilediği oyun ekipmanları ve oyun aksesuarları 'na rahatça ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla kurulan bir şirket. Özellikle motor sporları oyuncularının ihtiyaç duydukları ekipmanlarla ilgili kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip ve yarış severlerin bundan sonra alışveriş merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.

Firma son dönemde de PS4'ün resmi direksiyonu olan Thrustmaster T300 RS modelini oyun severlerle buluşturdu. Türkiye’de bu oyun ekipmanları ile ilgili yeterli tedarikçi olmaması Ortombo’yu konusunda aranılan bir marka haline getirmiş durumda.

Bu direksiyonların Türk yarış severler için ne kadar önemli bir ekipman olduğunun ve artık yeni nesil yarış ve simülasyon oyunlarının direksiyon destekli çok daha eğlenceli ve gerçekçi olduğu gerçeği ortada. Diğer bir model olan T500RS için de ön siparişler alınmış ve önümüzdeki ay onlar da sahipleri ile buluşacak.

Firmanın başlıca ürün grupları arasında Thrustmaster marka direksiyonlar, uçuş kolları, kulaklıkları öne çıkarken; Hercules markasının da Türkiye’deki ilk ve tek distribütörü. Hercules’in ürünleri arasında ise amatör, yarı profesyonel ve profesyonel dj kontrol cihazları, kablolu ve kablosuz hoparlörler, dj kulaklıkları ve yarış koltukları bulunuyor. Thrustmaster ve Hercules'in diğer ürünlerini detaylarıyla inceliyebilirsiniz.

19.08.2015 tarihinden itibaren Kredi Kartı ile satışlarımız sitemizde başlamıştır. Bonus kartlara 3 - 6 - 9 taksit imkanı ile hayal ettiğiniz ürünlere.....
İki kafadarın (Mustafa Gemici ve Sabri Demir) ihtiyaçları olan oyun ekipmanlarını ve aksesuarları "Thrustmaster T500 F1 integral direksiyon ve istedikleri.....
satışa sunuldu. Tüm yarış severlerin aylardır beklediği PS4 uyumlu, geri tepkimesi ve hassasiyeti mükemmel ayarlı, T300 RS PS4 Direksiyonlar, ayrıca PS3 ve PC 'ye de uyumlu olması.....